دوربین مدار بسته داهوا
آمار سایت
clear-bug-div

اینترنت اشیاء

wireless.jpg

 تکنولوژی بازار امن اینترنت اشیاء (آی او تی) ، صنعت مستعد کاربردی ، پیش بینی جهانی تا سال 2021 نشان دهنده آن است که بازار امنیتی اینترنت اشیاء (آی او تی) رشدی از 7.90 بیلیون دلار در سال 2016 تا 39.95 بیلیون دلار در سال 2021 را خواهد داشت . ( نرخ رشد سالانه 36.1 درصد خواهد بود )

 

 

تحقیقات نشانگر آن است که فشارهای اصلی برای راه اندازی اینترنت اشیاء (آی او تی) به نگرانی امنیتی برای زیرساخت های بحرانی تغییر یاقته است. مانند کاربرد پذیری، شبکه های هوشمند، امکانات تولید، مقررات سخت و قبول کردن مقررات .

امروزه، راه حل های امنیتی فرصت های خوبی را برای رشد بازار امنیتی اینترنت اشیاء (آی او تی) بوسیله کاهش کارایی و کاهش هزینه نگهداری ایجاد کرده است – بنابراین تشکیلات برای تغییر به سمت گسترش راه حلهای امنیتی هدایت می شوند .

 

 

راه حل های IAM  :

( مدیریت دستیابی به هویت ) یک ساختار امن را ایجاد می کند و این امکان را به وجود می آورد که مدیریت تشخیص هویت مصرف کننده و مجوز های قابل دسترس وابسته به آن در یک حالت اتوماتیک ایجاد شود ، از این رو انتظار می رود راه حل های امنیتی در بازار امنیتی وجود داشته باشد .

این راه حل ها شامل، تدارکات – دفترچه راهنما – مدیریت کردن بر رمز عبور، ورود به سامانه انفرادی ، احراز هویت پیشرفته و بازرسی می باشد .

خطر نگهداری اطلاعات مهم ، با افزایش راه حل های امنیتی افزایش می یابد، افزایش سرمایه گزاری باعث رشد امنیت ابری می شود .”clould security “

در امنیت ابری :  انتظار می رود که باعث پیشرفت آدرس دهی امن در مدل های مختلف نرم ابزار ، پلت فرم و زیر ساخت شود . علاوه بر این، تحویل و گسترش نوآوری نرم افزار ابر و استفاده از این نرم افزار در سامانه IAM، رمزگزاری و اداره کردن سرویس های امنیتی باعث ایجاد نوآوری در این بازار خواهد شد. انتظار می رود امنیت نرم افزار باعث دستیابی به رشد سالیانه فرض شده در زمان پیش بینی شده شود .( %36.1)

هم چنین در آسیا و اقیانوسیه نیز انتظار این رشد وجود دارد . در دهه اخیر آسیا و اقیانوسیه شاهد رشد اقتصادی فوق العاده، تحول سیاسی و تغییرات اجتماعی بوده اند. به علت تهدیدات، تحلیل گرها دریافتند که کشورهایی مانند هند، ژاپن و سنگاپور تمام سیاست های امنیت ملی را به روز و یا راه اندازی کرده اند.

شرکت های بزرگ،:   متوسط و کوچک با توجه عواملی مانند رشد مستمر نیروی کار – افزایش پیچیدگی در کار ، طبیعت غیر فابل تنظیم اینترنت و افزایش BYOD  ( وارد کردن سامانه شخصی – مانند تبلت ) با امنیت بالا، باید حرکت رو به جلویی برای قبول راه حل های مختلف امنیتی داشته باشند. علاوه بر این بازار امنیتی اینترنت اشیاء (آی او تی) با تعداد زیادی از فروشندگان در رقابت است و بازیکنان اصلی در بازار امنیتی اینترنت اشیاء (آی او تی) در این گزارش مشخص شدند.

ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
پرداخت با کلیه کارت های بانکی
شاخه ها
سازندگان
  • داهوا
  • فراگستر الکترونیک داهوا
  • نمایندگی رسمی ویوتک تهران